Арсенал Ідей – розвивайся, граючи. Ігрова Майстерня на Арсеналі.

П’ять днів наші ігромайстри вчили дітей та їх батьків простій істині: розвиватись, граючи – не тільки веселіше, але й набагато корисніше. 

Ігрова Майстерня ретельно готувалася до до найавторитетнішого фестивалю сучасних технологій у розвитку дитини – Арсеналу Ідей, що традиційно проходить на початку літа. 

Ігрова Мйстерня в Арсеналі Ідей

Літо – це літні канікули. А це означає, що малі енерджайзери цілий день вільні і готові пізнавати світ не за шкільною програмою, а, як то кажуть у беспосередніх почуттях, іграх та веселощах. У зв’язку з цим у багатьох батьків починають “пухнути голови”: чим би зайняти малюків, аби вони отримали веселе і корисне дозвілля і при цьому не звели з глузду дорослу частину своєї сім’ї 🙂 

Саме вирішення цього питання – місія і улюблена справа наших проектів:

  1. Ігрова Майстерня – це 300 крутих настільних сімейних ігор для веселого розвитку головних якостей дитини: логіки, спритності, уваги, пам’яті, мілкої моторики, стратегічного та тактичного мислення. Цікава гра – це те, що змушує забути про час навіть найнепосидючиших вундеркіндерів. І дітям класно – і батькам хвилина розваги. Бо підбирати ігри, грати в які цікаво і дітям, і батькам – наша робота. 
  2. Мозгус – найцікавіші головоломки світу та кубики рубіка, організація чемпіонатів зі швидкубінгу. Це все, що потрібно для інтелектуального розвитку дитини. Дитина, яка навчилась головному принципу розв’язання головоломок, – не відступати після перших невдач, думати і шукати неявні шляхи розв’язання проблеми – вчиться головному у житті і завжди знайде вірний вихід у будь-яких життєвих ситуаціях. А окрім того, точно знайде своє місце у житті – адже саме інтелект став найголовнішою цінністю сучасного світу. 

Батьки, які привели своїх дітлахів на Арсенал Ідей, на 100% розділяють наші принципи. Тому стенд Ігрової Майстерні ніколи не лишався порожнім. Ми грали в ігри та разом розв’язували карколомні завдання головоломок. За підсумками п’яти днів можемо назвати  ігри та головоломки, які привернули найбільшу увагу як дітей так і дорослих. 

1. Головоломка №1 у світі та за зацікавленістю на Арсеналі – Кубик Рубіка. Перше, що робили діти, підбігши до нашого стенда – це хапали і починали крутити Rubiks Cube. Це якась магія! Кубик привертає увагу дітей незалежно від віку, їх зачаровують таємничі закони переміщення кольорових квадратиків з однієї грані на іншу. Зацікавленість – це перший шаг. Другий – це диво вміння складати кубик Рубіка. Для цього в нас є проста і зрозуміла інструкція. А здатність цієї головоломки впливати на розвиток інтелекту дитини просто вражає: ми одночасно розвиваємо дрібну моторику, логіку, просторовий інтелект, пам’ять. А головне – це не одноразова іграшка, як помилково вважають багато батьків. Швидкубінг – це ціла система вдосконалення майстерності складання кубика – а насправді – одна з найдосконаліших систем тренування усіх видів пам’яті та стратегічного мислення. Бо дитина не тільки запам’ятовує алгоритми складання, а пов’язує їх з аналізом положення елементів кубіка, вибором найкращого алгоритму та конкретних рухів для приведення кубіка у вірне положення. 

2. Справжній вау-ефект викликали у малих та дорослих новинки від Ігрової Майстерні – розвиваючі ігри для дітей від 4 до 99 років від компанії американські Blue Orange. Яскраві дерев’яні компоненти, невисока ціна та виражений розвивальний ефект у сукупності з простим та веселим механізмом гри пояснюють, чому ці ігри отримали стільки нагород у Америці. Дітки просто “залипали”, граючись веселими пінгвінами у грі Pengoloo

 Игра Pengolo купить Украина Игра Pengolo купить Украина 2

Игра Pengolo купить Украина 3Игра Pengolo купить Украина 5

 …чи підіймаючи з насіста чудових фіолетових півничків рок-зірок у грі на баланс з арифметичними правилами “ChickyBoom”

Купить игру ChickyBoom в Украине ChickyBoom купить в Украине

3. Третє місце за зацікавленістю зайняла словесна гра Тік Так Бумм (Тік Так Бум). Діти бачили “справжню” піратську бомбу, яка до того ж “тікала” – і це також був однозначно вау-ефект. А потім виявлялося, що це вибухово-цікава швидка, гра, яка чудово развиває швидкість мислення та лінгвістичні навички дітей. У цій простій грі треба швидко називати слова на склад, який написано на картці завдання і передавати бомбу сусіду. В кого в руках бомба “вибухне” – той забирає картку собі.

Команда Ігрової Майстерні познайомилася з сотнями сучасних киян, які прагнуть розвивати своїх дітей за новітніми методиками, і з сотнями діточок з яскравими та розумними очима – і отримали купу позитиву від спілкування з нашими майбутніми геніальними вченими, талановитими митцями та інженерами. Ми раді бути причетними до створення новітньої української нації. І від спілкування з вами отримуємо зайве підтвердження вірності обраного нами шляху 🙂

Все результаты поиска